Skip to main content
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

Głównym obszarem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne. Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnej funkcji i skali, zarówno niewielkich domów jednorodzinnych, jak i większych budynków biurowych czy budynków użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje współpracę na niemal wszystkich etapach prac projektowych; od koncepcji, poprzez projekt budowlany, wykonawczy, aż po nadzór autorski nad realizacją.
Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej (m.in. konstruktorzy, projektanci instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji, kosztorysanci), zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta.
Nasze usługi to wynik naszej pasji, kreatywności i doskonałości na bazie naszych doświadczeń w zakresie pracy z klientami.
Pracujemy z entuzjazmem, kreatywnie i ciekawie, ponieważ uważamy, że takie podejście jest niezbędne do rozwoju rozwiązań projektowych. Wierzymy, że dogłębna analiza i jasno określone podejście są integralnymi częściami udanego projektu, ponieważ zadawanie właściwych pytań jest częścią znalezienie właściwej odpowiedzi.
Nasze projekty zawsze pochodzą z wstępnej analizy oraz określenie warunków wstępnych i podstawowych wartości, w celu maksymalizacji wartości dla klientów, użytkowników końcowych i społeczeństwa jako całości.

LESZEK SAKOWICZ ARCHITEKT

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, studia ukończyłem w 2008 roku.
Pracowałem / współpracowałem w biurach architektonicznych od 2006: METEOR ARCHTECTS, TOAGI BIURO PROJEKTÓW, pracownia ZPD, PROARCH Tomasz Piekarski,
Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy w sektorze komercyjnym, brałem udział w różnorodnych projektach tj. publiczne, opieki zdrowotnej i edukacji.
W 2010r. założyłem własne biuro architektoniczne, dodatkowo w 2012 r. uzyskałem Licencję Pośrednika Nieruchomości.

UDZIAŁ W PROJEKTACH

Wyróżnione projekty architektoniczne i konkursy w których brałem udział:

2007 – Biblioteka Nauk Ścisłych i Technicznych Politechniki Wrocławskiej/ wyróżnienie w konkursie architektonicznym.

2007 – Kwartał zabudowy osiedla mieszkań czynszowych „Bacieczki V” / wyróżnienie w konkursie architektonicznym.

2008 – Aula dydaktyczno-widowiskowa Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku / II nagroda w konkursie architektonicznym / nagroda główna w  konkursie AEDIFICIUM 2012-2015 – najlepsza realizacja na terenie woj. podlaskiego, nominowana do nagrody na najlepszy polski budynek „BRYŁA ROKU 2013”.

2012 – KOŁO Projekt koncepcyjny sanitariatu wolnostojącego nad Wisłą w Warszawie.

2016 – DOMAX Fabryka okien z budynkiem biurowym w Łomży.